oke krakow

logomen

bip logo 2

IMG 20180923 152206

Już po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w imprezie rekreacyjno-sportowej „Jesienne zabieganie”. 23 września, w niedzielne popołudnie sześcioro dzieci sprawdziło swoją kondycję w biegu organizowanym przez Szkołę Podstawową w Czarnej i Gminne Centrum Kultury i Promocji w Czarnej. Jak co roku, wrócili z pucharami. Karolina Pękala i Ewelina Pluta zajęły odpowiednio I i II miejsce w biegu na dystansie 800 metrów. Zuzanna Stanoch dobiegła do mety piąta w tej samej kategorii. Patryk Tokarczyk po przebiegnięciu 500 metrów zajął IV miejsce. Dystans 1200 metrów Bartłomiej Zator pokonał jako drugi, a Marcin Warchołowski był w pierwszej dziesiątce. Puchary zostały wręczone zdobywcom I, II i III miejsca.  Najmłodszym uczestnikiem z naszej szkoły był Maciej Stanoch z klasy pierwszej, który po raz pierwszy uczestniczył w „Jesiennym zabieganiu” i bez problemu pokonał dystans 500 metrów. Gratulacje dla uczestników. Opiekę nad biegaczami sprawowała pani Magdalena Tokarczyk wraz z rodzicami.